«ДЕРЕВО ПІЗНАННЯ »

«І виростив Господь Бог із землі всяке дерево, приємне  на вигляд і добре для їжі, і дерево життя посеред раю, і дерево пізнання добра і зла» Бут.2:9 


      Бог Премудрістю Його спрямованих творчих Закономірностей «виростив», із «землі» – «підняв» з низинного стану людей, символічно представлених в образі «дерев». Наділив їх різними здібностями для споглядання і усвідомлення ними Божественних Творінь, щоб пізнати Духовні Закони Життя для забезпечення їхніх духовних і фізичних потреб.

Читати далі

«Увійти в життя вічне»

«Якщо ти хочеш увійти в життя вічне, то виконай Заповіді» Мт. 19, 17

«Якщо ти хочеш ...» - Тільки вільна воля людини, його бажання є визначальним в його виборі життя, або смерті. (Втор.30: 15-19) Виконанням Заповідей Бога, людина отримує спасіння і життя вічне.   

Читати далі

Тайна насыщения хлебами..

   Насыщение хлебами, о которых напоминает Иисус ученикам, пытаясь вразумить их по поводу фарисеев, это одно из немногих чудес о котором вспоминают все четыре евангелиста. Детали этого известного события собранные от каждого из них таковы: евших было четыре в другом случае пять тысяч, при этом женщины и дети не учитывались (мужчина в Библии выступает как носитель веры, у Матфея мужчины рождают: Авраам Исаака, Исаак Якова. А женщина – жизнь, что и означает в переводе слово Ева, есть воплощение этой веры, овдовевшая - потерявшая веру),чудо насыщения хлебами происходит в пустыне (пустынном месте), здесь есть много зеленой травы, на которою возлегает или садится народ, которых апостолы располагают рядами по сто и по пятьдесят.
Теперь, что бы понять и увидеть всю картину происходящего чуда, обратимся к пророкам: 

Читати далі

Пророчі образи книги Естер.

Естер символічно представляє спільність людей, вихованих в мудрості правдивої Віри, освічених духом Слова Божого. Представляє духовну організацію зібрання людей, які сумлінно виконують волю Єдиного Бога. У язичницькому оточенні це Зібрання праведників виділяється логічністю духовно етичних принципів і красою взаємин.
Читати далі

Книга Ісуса Навина

 

Згідно з буквальним описом (П. Гольбах) Ісус Навин з'являється перед неупередженим читачем як хоробрий розбійник, що знаходиться в підпорядкуванні у боязких жерців. Ім'ям Господа він з великим успіхом здійснює несправедливі завоювання, жорстоко вбиває і розоряє сусідні євреям народи, опановує їх спадщину, здійснює віроломства і жорстокості, від яких може здригнутися кожна людина, але проте йому в цьому сприяє Бог незліченними чудесами. Навіть зупиняє сонце щоб дати Ісусові час убити всіх його ворогів, законних власників країни, хананеїв, які захищалися проти злочинних грабіжників, що взялися їх винищити і пограбувати ім'ям невідомого ним Бога.

У числі інших подвигів Ісус Навин підкорює Ієрихон, стіни якого дивним чином впали при звуках труб левитів. Бог дозволив йому з успіхом використовувати послуги блудниці на ім'я Раав, яка  зрадництвом полегшила похід ізраїльтян проти її рідного міста.   Критика Лесінга залишила гігантську прірву герменевтики між сучасними тлумачами і Біблією, яку він у своїх теологічних працях називав "огидною канавою, яку я не можу перейти".

Читати далі

Сучасна "Вавилонська Вежа"

Материалістичне, земне будівництво, не обмежене ніякими розумними факторами, доходить до страхітливих розмірів. Люди, одержимі гігантоманією, прагнуть цим створити собі ім'я, возвеличитися, піднестися в гордині і утвердитися так, щоб божевілля й нахабства співали славу. І оспівують в епосах і міфах, в ідеологіях, і всякому релігійному і політичному словоблудді.
Читати далі

Книга, яка не має собі рівних.

НАЙВАЖЛИВІШІ ПИТАННЯ, НА ЯКІ ВІДПОВІДАЄ БІБЛІЯ. 

Людина. Звідки він і для чого прийшов в цей світ? Яке призначення і сенс його життя? Куди, в яке майбутнє він йде? Хто і що визначає особу і її неповторність ? Якими принципами людина повинна керуватися у цьому загадковому світі буття? Що є добро і зло, життя і смерть, тимчасове і вічне?Такі питання неминуче встають перед мислячою Людиною різних епох. І у наш час великих наукових знань вони однозначно не вирішені ні різноманітними релігіями, ні філософіями.

Читати далі

Символічне розуміння наготи і сп’яніння Ноя.

"Ной почав обробляти землю і насадив виноградник. І випив він вина, і сп'янів, і був голим в шатрі своєму. Буття 9,20-21. Коли ті згубні потоки різноманітних язичницьких безбожних ідеологій, які потопили світ в розтлінні, почали спадати і зійшли із землі, тоді відкрилися сприятливі умови для духовно-освітньої місії праведників. Ной почав насаджувати і вирощувати нове співтовариство людей, з новим духовним способом життя, згідно праведності Божої. Почате Ниємо відродження на духовних підставах і принципах давало свої благодатні плоди. Ной знаходився у високому натхненному стані.
Читати далі

Сучасні релігійні «невірні управителі». Їх характерні ознаки.

Різні світові релігійні і ідеологічні системи правлінь, які не основуються на єдиних твердинях Істини Заповідей Божих і Науки Христа, не тільки не спроможні принести народам благо – всі вони ведуть людство дорогами беззаконня, гріха і смерті. Люди, остаточно втрачаючи духовність, в шаленій гонитві за земними цінностями, летять в прірву загибелі. «Погине народ Мій за те, що не має знання: тому, що знання ти відкинув, відкину й тебе, щоб не був ти для Мене священиком. А тому, що забув ти Закон свого Бога, забуду синів твоїх і Я» Ос.4:6.
Читати далі

Йосип - прообраз Ісуса Христа

Йосип. (Примноження, обретателя, відкривач потаємного) Цофнат-паніах <рятівник життя, або рятівник світу (єгипетське ім'я, дане Йосипу фараоном Переклад з Евріта (по А.Бейманову) додавати, виробляти, чаша, кінець, висновок, підсумок, висновок. Буквально означає «зростаючий; Йосип є символом Ізраїльського народу. Його життя (чит. Бит.37.50) показує як в спокусах і небезпеки, всупереч злій волі людей, Бог зберігав сповідників істинної Віри в найважчі періоди їх історії. життя Йосипа - улюбленого сина батька, проданого своїми братами, багато і покірно потерпілого в рабстві, багато в чому схожа з життям Ісуса Христа, в дитинстві вигнаного в Єгипет жорстокістю релігійно-політичної системи Ізраїлю.
Читати далі

Духовне значення біблійної оповіді про Якова та Ісава

Два брати символізують духовне протистояння двох народів. Ісав є родоначальником ідумеян, про духовне розтління яких Бог говорить устами пророків: « І буде Єдом жахом; всякий, хто проходить мимо, жахнеться, дивлячись на всі язви його.» Єрем. 49:17 «Чи не брат Ісав Якову? каже Господь, а Я Якова полюбив, а Ісава зненавидів, і зробив його гори спустошенням, а спадок його для шакалів пустині» .Мал.1:2-3
Читати далі

Єдине джерело Істини.

 Кожна людина в своєму житті вибирає певні правила життя, які стають для неї нормою поведінки. Вважається, що в так званому цивілізованому суспільстві, "закони джунглів" діяти не повинні і не можуть. Нажаль, реалії свідчать, що це далеко не так. Виникає запитання, чи взагалі є такі єдині для всіх закони і норми життя, які здатні зберегти і наповнити життя кожної людини духовною і матеріальною повнотою благ.
Читати далі

Армагеддон - не Божа війна

Премудрістю Божих Законів творення Людина стала вершиною всього існуючого. Все її єство і вся сутність – розум, воля і творчі здібності були в єдиній, створеній Богом гармонії Буття. Пророк в образі царя Тирського говорить про людину-Адама. Иезек.28
Людина володіла "…досконалістю, повнотою мудрості і вінцем красоти...
Читати далі

Початок Буття. Відкриття величної його сутності.

"На початку створив Бог небо і землю”- Бут.1:1
Книга Буття відкриває величний духовний світ Святого Письма. В глибинному значенні цих перших слів Буття зосереджена вся сутність духовного змісту Святого Писання. Першопричиною початку є Бог-Творець.
Читати далі

Шість періодів творення Людини.

В першому розділі книги Буття розгортається величний план творення. Шість великих творчих періодів в Святому Письмі названі Днями. Про це сказано так: "У Бога один день як тисяча років, і тисяча років як один день.” 2Пет.3:8. Людські виміри не спроможні осягнути величі періодів Його творення. В символах, алегоріях і метафорах відкривається поступовий розвиток духовного становлення Людини на Землі.
Вникаючи в сутність прородних явищ і доцільність їх розвитку, виявляється, що все існує, живе і розвивається згідно єдиних Законів Буття.
Читати далі