Хто і яким чином спотворює Біблію?

Переважна більшість християнських конфесій не визнають Заповіді Божі, як єдину Його Волю написану Ним особисто. Заповіді написані на двох камінних таблицях, тобто на двох твердих основах, про які Христос сказав: "На цих двох Заповідях утверджується весь Закон і пророки”, тобто все Святе Писання. (Мф. 22:40). Читаючи такі значущі слова, постає питання. Чому вважаючи себе християнами, вони не хочуть сприймати ті Вічні Заповіді, які виконав сам Син Божий?
Тому Він і Син, бо виконав Волю Отця Небесного. Виявляючи причину не сприйняття Заповідей Божих стає очевидним, що ті, хто їх заперечує, в своїх твердженнях посилаються на апостола Павла, на послання його до Римлян, до Галатів, до Колосян. Щоб з’ясувати, чому між християнами стільки непорозумінь, які в основному виникають на посланнях апостола Павла, звернемо увагу на дуже важливе застереження апостола Петра.: "…любий брат наш Павло, за даною йому премудрістю писав у всіх листах вам, коли про це говорить. В них є дещо трудне для зрозуміння, так що неуки та не зміцнені в вірі перекручують їх, як і інші Писання, на свою власну загибель” (2 Пет. 3:15,16).Як бачимо, застереження стосується не тільки щодо Павлових листів, а до всього Святого Писання.

Важкі до розуміння місця з послань апостола Павла неможливо вірно розуміти поза контекстом Евангелії і всіх його послань. Читаємо місця на які посилаються ті, хто хоче відсторонити Заповіді Божі: ”А всі, що покладаються на діла закону – знаходяться під прокляттям, бо написано: "Проклятий усякий, хто не виконує постійно всього, що написана в книзі Закону. А що законом ніхто не оправдується перед Богом, то це ясно, бо "праведний буде жити вірою” (Гал. 3:10. Ам. 4:2). Про які діла закону, якими не можна виправдатися, говорить апостол? Він говорить про Закон, який спотворений фарисейським формальним, ритуальним служінням, і дорікає Галатів в тому, що вони знову повертаються до немічних та вбогих стихій і хочуть знову підневолити себе їм. "Ви дотримуєтесь днів і місяців, сезонів і років”, "…залишили Заповідь Божу, тримаєтесь переказів людських: обмивання чаш, горнят, і робите багато іншого подібного до цього”. "Ви спритно відкидаєте Заповідь Божу, щоб зберігати свої перекази”.(Гал. 4:9,10. Мрк. 7:8,9,13).Таким культовим служінням людина виправдатися і освятитися не може.

А про яке виправдання вірою говорить Писання? Якою вірою жили всі праведники? Читаємо: "Майте віру Божу” (Мрк. 11:23). "Віра – це здійснення очікуваного…” (Євр. 11:1,2). Віра Божа це виконання Його Волі. Такою вірою, вірою виконання "були засвідчені всі древні праведники” Всі вони чинили ті великі подвиги Вірою, яка діє любов’ю, бо "любов є виконання Заповідей Божих” (Рим.13:10).Наведемо ще одне місце апостола Павла.

"Він наукою знищив рукописання які були проти нас;Він взяв їх із середовища і прибив на хресті”(Кол. 2:14), цими словами сучасні душпастирі силкуються переконати в тому, що Христос відмінив Заповіді Божі, та навіть більше – прибив їх до хреста. Це дійсно перекручування Писання на власну загибель, як говорить ап. Петро; 2Пет.3:16. бо справді, так розпинають і Волю Божу на хресті , як розіп’яли Ісуса Христа, який виконав Його Святу Заповідь.(Рим.7:12, 14). А правдиве розуміння цих слів апостола полягає в тому, що Христос Своїм вченням і життям усунув, знищив ті спотворені фарисейські приписи формально культового служіння; яке своєю пустотою заслоняло правдиве служіння і тим самим не допускало до виконання істинної Волі Божої. (таким чином ці приписи були проти нас). Апотол Петро,застерігає: " Ви ж улюблені, знаючи це наперед, бережіться, щоб не дати себе збаламутити блудом беззаконних і не відхилитися від своєї непохитності” (2 Пет. 3:17).скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
+1
-->