Людина. Духовне становлення.

Вершиною і вінцем всіх Божих творінь є Людина. Сутність людини відкривається в сутності Самого Творця.
Тому, що Людина, як унікальне явище на землі і у всесвіті, наділена Богоподібними данностями:

1. Необмеженим розумом. (Еф.1.17-21. Иов.32.8; 33:4.)

2. Вільною волею. (Ек.7.29; Втор 30:15-19).

3. Могутнім творчим потенціалом. (Быт.2.15).

Людина наділена Розумом, щоб через розглядання творінь пізнати Премудрість Першопричини – Єдиного Бога, Творця Вічносущого і Його Закони Життя.(Рим.1:20)
Вільною волею - щоб зробити правдивий вибір життєвої дороги.(Втор.30:15-19)
Творчими здібностями – щоб здійснити найвище покликання, призначення і відкрити сенс життя Людини. (Фил.3:15; Прем.2:23)
 
Призначення, доцільність і сенс життя полягає в тому, щоб явити духовний образ і подобу Божу. Це значить мислити, відчувати, жити і творити згідно Волі Божої; в усьому проявити мудрість життя, мудрість волевиявлення, мудрість творчої діяльності. (Єзек.18.31,32). Мудрість полягає в тому, щоб Людина пізнала і прийняла Премудрість Волі Божої всім серцем і розумом; прийняла так, як вона явилась в сукупності всіх досконалостей – в Любові Ісуса Христа. «Любов, (як вищий прояв істинної духовності)– є виконання Закону»(Десяти Заповідей) .Рим.13:8-10; 1Кор.13:4-8.

Одночасно з найвищим призначенням наслідувати і являти образ і подобу Божу, людині дано найвідповідальніше і найславетніше доручення:

1. Берегти довершену природу, сутність і цілісність свого єства і об'єктивну реальність Буття. Берегти свій розум, чистоту свого сумління і душі.

2. Обробляти – Вдосконалюватись в дусі Божої любові. Своєю розумною творчою діяльністю, узгодженою з Мудрістю Волі Божої, привносити і доповнювати різноманітність гармонії буття, тим самим проявляючи свою індивідуальну особливість до Божого творіння.

3. Плодитись – це повеління розповсюджувати, населяти і заповнювати Землю життям праведних людей, народжуваних Згори, від Духа Премудрості – від Бога нарождених, щоб утвердити Царство Боже і Волю Його на землі

4.Володіти – це по-перше, усвідомити і дати вірну характеристику і оцінку всім тваринним началам своєї тілесної природи.(Назвати речі своїми іменами) Підпорядкувати і керувати всією різноманітністю індивідуальних, тілесних особливостей свого єства, підпорядковувати своє життя і навколишнє середовище єдиній Премудрій Волі Творця. Здійснити Правду Царства Божого в свідомості і серцях людей на Землі і в Вічності. .скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
0
-->