Пророчі образи книги Естер.


 


 


 


 


Розділ 7


 


1. «І прийшов цар з Аманом бенкетувати у Есфірі цариці.


2. І сказав цар Есфірі також і в [цей] другий день під час бенкету: яке бажання твоє, цариця Есфірь? воно буде задоволено; і яке прохання твоя? [хоч би] до напівцарства, вона буде виконана».


У другому певному історичному періоді вища система правління повторила готовність не тільки сприяти благотворній духовній освіті народів, але половину, тобто всю духовну сферу правління передати і «покласти» на організацію дійсного благовестия і Богопознанія.


3. «І відповідала цариця Есфірь і сказала: якщо я знайшла благовоління в очах твоїх, цар, і якщо паную благоугодно, то та дарують мені життя моя, за бажанням моєму, і народ мій, на прохання моєї!»


Якщо вища система влади прихильно відноситься до духовних принципів дійсної Вери, то слід захистити їїблаговістників і вероисповедников від свавілля тих владних сил зла, які приготували над ними жорстоку розправу.


4. «Бо продані ми, я і народ мій, на винищування, убиение і погибель. Якби ми продані були в раби і рабині, я мовчала б, хоча ворог не винагородив би збитку пануючи».


Бо, зраджуючи на знищення носіїв Свєта Істіни, злодіюючі сили таким жорстоким чином продовжують свою лиходійську систему насильства і прирікають народи на погибедъльв їх гріховному стані.


Якби народ дійсної Вери був у важкому рабському стані, і потребував соціального захисту – те з цим він не звертався б до вищої влади. (Мойсей звернувся до фараона не з проханням полегшити важке соціальне положення народу, а з вимогою дати свободу служіння дійсному Боові.(Ісх.3:18).


5. «І відповідав цар Артаксеркс і сказав цариці Есфірі: хто це такий, і де той,який зважився в серці своєму зробити так?»


Світська вища система правління з її неоязыческими ідеологіями і безбожними релігіями не в змозі побачити в самій системі насильства ту злу силу, яка завжди пригнічує носіїв Свєта Істіни,щоб вони не відкривали її лиходійств.


6. «І сказала Есфірь: ворог і ворог - цей злобний Аман! І Аман затрепетав перед царем і царицею».


Тільки Дійсна Церква в образі Есфірі, неухильно виконуючи Волю Бога, в змозі відкрити вищим властям вічну мудрість Його Заповідей, і вказати на систему насильства – причину всіх лих. Це зло представлено в підступному образі Аману. Коли в світлі Істини стане явним безумство жахливого беззаконня світової системи, і відкриються причини його – це викличе страх у винуватців всіх трагічних помилок миру. (Іс. 19:4-17; Пс.76:17; Авв.3:10)


7. «І цар встав в гніві своєму з бенкету [і пішов] в сад при палаці; Аман же залишився благати про життя своїй царицю Есфірь, бо бачив, що визначена йому зла доля від царя». (Есф.7:1-7)


Насильницька система в образі «Аману», бачить свій кінець і те, що служителі її будуть піддані засудженню, презирству і відкиданню, зі всіма сумними і ганебними для неї наслідками. Щоб зберегти своє положення, насильницька система, що спирається на брехливу релігію і ідеологію, всіляко намагається переконати «Есфірь» в тому, що для захисту завжди необхідне насильство.


8. «Коли цар повернувся з саду при палаці в будинок бенкету, Аман був таким, що припав до ложа, на якому знаходилася Есфірь. І сказав цар: навіть і насилувати царицю [хоче] в будинку у мене!»


У «будинку» пануючи, тобто в середовищі вищої правлячої системи вже сприйняті духовні початки в образі «цариці» Есфірь. Система насильства своєю агресивною ідеологією нахабно продовжує чинити тиск на визнане владою представництво духовного відродження, щоб схилити прийняти доводи про необхідність зберегти інститут насильства і цим підкорити духовні початки.


«Слово вийшло з вуст пануючи, - і накрили особі Аману».


Визнаннядуховних принципів, представлених в образі Есфірі, правляча система влади двічі оголосила твердим і незмінним. І «обличчя» Аману, тобто образ мислення всякого насильства зі всіма ідеологіями і збоченими релігіями, які виправдовують насильство у всіх його різновидах, «накрили» жахливими фактами лиходійств, творені насильством у всій історії миру.


9. «І сказав Харбона, один з євнухів при царі: ось і дерево, яке приготував Аман для Мардохея, що говорив добре для царя, стоїть біля будинку Аману, вишиною в п'ятдесят ліктів».


Харбона, представник нового мислення, що народжується, «при царі», починає усвідомлювати Дійсну Веру в образі Мардохея благом для правлячої системи. І відкриває перед вищою владоювсі підступні звинувачення проти вісників Істини, – відкриває те «дерево» біля «будинку Аману», тобто приготоване його злісною брехливою ідеологією, щоб на зведеній брехні зрадити смерті праведників.


«І сказав цар: повісьте його на нім. 10 І повісили Аману на дереві, яке він приготував для Мардохея. І гнів царя утих». (Есф.7:8-10)


Вища система правління, обернена дійсним благовестием до ухвалення Світла в образі Есфірі, переконавшись в неправомірності і в жахливих злочинах світової системи насильства, – конкретно і рішуче відкидає всю її різноманітність. Засуджує до ганебного знищення, тобто «повісили»її на тій зведенійбрехні проти Істини, на тому «дереві», про яке говорить пророк: «порожнє учення – це дерево»(Иєр.10:8)скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Страницы: 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
+1

   Система Orphus

Комментарии 1

Добавить комментарий

Оставить комментарий

оновити, якщо не видно коду