Пророчі образи книги Естер.


                                                             Розділ 5


 1. «На третій день Есфірь одягнулася по-царськи, і стала вона на внутрішньому дворі царського будинку, перед будинком пануючи; Коли цар побачив царицю Есфірь, що стоїть на дворі, вона знайшла милість в очах його...»


У третій період історії людської влади без Бога, коли криза її системи виявила себе в усіх відношеннях, дійсна Вера в образі Есфірі безстрашно з відвагою з'явилася перед владою у всій духовній «царственій» красі. Незаперечна мудрість благодатної Вери сприйнята


системоюправління.


2. «І простягнув цар до Есфірі золотий скіпетр, який був в руці його, і підійшла Есфірь і торкнулася кінця скіпетра..»


Переконана в безперечній перетворюючій мудрості Віра, представленою в образі Есфірі, власті миру пішли назустріч, відкриваючи їй можливості залучитися, «доторкнутися» до кінця скіпетра». Це означає: для Дійсної Вери відкривається можливість залучитися до системи правління тоді, коли система правління себе зживає, приходить до кінця.


3. «І сказав їй цар: що тобі, цариця Есфірь, і яке прохання твоя? Навіть до напівцарства буде дано тобі».


Визнавши відроджуючу, рятівну дієвість істинно духовного явища, влада передає в її ведення всю духовно просвітницьку місію, яка є найважливішою половиною системи правління. «.Прежде всього шукайте Царства Божія, і це все прикладеться вам. Не бійся, мале стадо! бо Отець ваш благоволив дати вам Царство (Лук.12:31,32)


4. «І сказала Есфірь: якщо паную благоугодно, хай прийде цар з Аманом сьогодні на бенкет, який я приготувала йому».


«Якщо паную благоугодно», виразник дійсної Вери «приготував» правлячій владі і їїособливому охоронному відомству «бенкет», тобто свідоцтво того, в чому справжня, розумна суть правління.


5. «.И прийшов цар з Аманом на бенкет, який приготувала Есфірь. 6 І сказав цар Есфірі при питті вина : яке бажання твоє? воно буде задоволено.


«При питті вина», тобто колизорієнтоване на владу мудре свідоцтво Істини Волі Бога було усвідомлене вищою правлячою системою – влада заявила згоду забезпечити і відкрити всі умови для духовної просвітницької місії серед народів. Тільки «цар» «пив» запропоноване «вино», тобто тільки вища владна система, враховуючи критичний стан, почала сприймати нове духовне явище.


7. «І відповідала Есфірь. моє бажання і моє прохання: 8 якщо я знайшла благовоління в очах пануючи, і якщо паную благоугодно . виконати прохання мою, то хай цар з Аманом прийде на бенкет, який я приготую для них, і завтра я виконаю слово пануючи.


Але оскільки охоронна система в образі Аману залишалася незмінно байдужою і тупою до запропонованих духовних перетворень, то «Есфірь», щоб відкрити найважливішу проблему в її конкретній суті, просить наступної «аудієнції» на вищому рівні правлячої системи.


9. «І вийшов Аман того дня веселий і благодушний. Але коли побачив Аман Мардохея біля воріт царських, і той не встав і з місця не рушив перед ним, тоді виконався Аман гнівом на Мардохея. (Есф.5:1-9)


Задовольняючись своїм владолюбством і тим, що силове охоронне відомство запрошується на зустрічі, де піднімаються вельми важливі ідеологічні проблеми, «Аман» залишився самовдоволеним. Але коли йому знову довелося випробувати непохитність Вери Мардохея, в нім спалахнув несамовитий гнів і ненависть злого амаликитянина, нащадка Ісава, ворога народу, виконуючого Волю Бога. (Біблєїсти визнають, що Аман нащадок Ісава.)


Слід зазначити, що власті завжди лояльно відносилися до тих релігійних вірувань, які мало чим відрізнялися від світського способу життя з їх різними традиціями язичницького характеру.


 


 


10. «Проте ж скріплявся Аман. А коли прийшов в будинок свій, то послав покликати друзів своїх і Зерешь, дружину свою». ( Зерешь в перекладі - розпатлана голова)


Щоб заспокоїти себе «Аман» скликає всіх своїх спільників по жорстокому задуму разом з дружиною. В образі Зереши представлена підступна живоглотская ідеологія, переплутана («розпатлана»)з безбожною релігією, язичницькою «філософією» матеріаліста, здатною на всяке «мистецтво зваблювання» і виправдання всякої жорстокості. Війни із застосуванням всіх засобів масового знищення, революції, геноцид, нацизм, шовінізм, мальтузіанство з виправданням воєн. Всі жорстокі лиходійства завжди знаходили теоретичне виправдання безбожною «мудрістю», яка завжди використовувалася світовою системою влади.


11. «І розповідав їм Аман про велике багатство своєму і про безліч синів своїх і про все том, як звеличив його цар і як підніс його над князями і слугами царськими».


«Аман» розповідає про себе, щоб більше утвердиться у винятковій важливості і необхідності силового охоронного відомства і насильницької системи. У присутності Зереши», яка визначає і виправдовує всі його задуми і дії, «Аман» перераховує, якою впливовою силою з безліччю своїх підрозділів він володіє


і як сама правляча система прославила його над іншими структурами, обслуговуючими вищу владу.


12. «І сказав Аман: та і цариця Есфірь нікого не покликала з царем на бенкет, який вона приготувала, окрім мене; так і на завтра я зван до неї з царем».


«Есфірь», покликана бути новою «царственою» ідеологією, мудрість якої не доступнавідсталому, тупому мисленню «Аману».Вона, користуючись прихильністю вищої влади, повторно «запросила» його на «бенкет», в новий, вирішальний історичний період, щоб ще раз в світлі дійсної Вери відкрити власті її критичний стан, в який завели такі жорстокі радники і хранителі її засад.


13. «Але всього цього не досить для мене, доки я бачу Мардохея Іудеяніна таким, що сидить біля воріт царських. 14 І сказала йому Зерешь, дружина його, і всі друзі його:.»


Представлена Аманом охоронна влада не може терпіти присутність біля правлячої системи представництво ворожою йому новою, недоступною його поняттю ідеології. І щоб духовно перетворюючі почини дійсної Вери не отримали свого подальшогорозвитку, і не проникли у всі сфери правлячої системи – ця підступна, насильницька ідеологія в обарзе «Зереши», зі всіма сповідувачами її язичницького безбожника, радить остаточно і жорстоко розправитися з їх починальниками.


«.пусть приготують дерево вишиною в п'ятдесят ліктів, і вранці скажи цареві, щоб повісили Мардохея на нім..»


Але для того, щоб така жорстока розправа мала виправдання перед вищою владою, підступна «Зерешь» пропонує охоронному відомству «приготувати», «знайти» такізвинувачення і докази, щоб перед вищою владою вони були цілком переконливі. «П'ятдесят ліктів» – така«висота приготованого дерева». Яких тільки безпідставних звинувачень не було «вишукано» проти праведників і їх Вери впродовж всієї історії.


«.и тоді весело йди на бенкет з царем. І сподобалося це слово Аману, і він приготував дерево». (Есф.5:10-14)


Все, що могло завести в оману і схилити вищу владу проти народу, що сповідає дійсну Веру, було приготовано.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 11
+1

   Система Orphus

Комментарии 1

Добавить комментарий

Оставить комментарий

оновити, якщо не видно коду