3. Належність до "Християнського Братства"

   3.1. До Зібрання Християнського Братства може належати кожний, хто навернувся до Бога, визнає себе винуватим перед Істиною Його Заповідей, покаявся за своє гріховне життя, прийняв "хрещення", як необхідність сприйняття Волі Божої і заглиблення в духовну сутність Його Слова, усвідомив необхідність духовного народження з висот Святого Духа Христової Науки, постійно вдосконалює свою духовну, правдиву сутність християнина згідно Біблійних духовно-моральних принципів. 3.2. Бажаючі стати членом Общини «Християнського Братства» приймають "Біблійне Віровчення", «Віровизнання», і  "Статут Християнської Общини ", беруть на себе обов’язок приймати активну участь в духовно-практичному житті  Братства.

 

 3.2. Бажаючі стати членом церкви "Християнського Братства” попередньо вивчають Віровизнання і Статут Християнської Общини. Вивчення програмних документів Общини проводиться служителями громади у відповідних співбесідах, на яких визначаються і підтверджуються необхідні знання і розуміння основ Біблійного Віровчення і згода з усіма їх положеннями. Кожний член братства сам визначає застосовування своїх здібностей і можливостей    в духовно-практичній діяльності Общини; його вибір приймається радою і служителем общини на певний вид і період служіння.

                           
3.3. Прийняття в члени Церкви ”Християнської Общини” проводиться на окремому зібранні і відмічається записом у відповідному документі  громади. Зібрання, присвячене прийняттю в члени Церкви, проходить по приуроченому цій події, визначеному порядку, на якому бажаючий стати членом Християнської Церкви урочисто об'являє своє бажання перед всіма братами і сестрами.

 
3.4. Порушника Волі Божої після відповідно Євангельському порядку зауважень і настанов, загальне зібрання оголошує таким, якого Община Християнського Братства не визнає своїм членом. Тому, хто без поважних причин припинив участь в життєдіяльності братства, община робить відповідні настановні зауваження. Порушенням Волі Божої вважається порушення Десяти Заповідей, які є основою Біблійної, Євангельської Науки, і свідоме спотворення їх буквальної і духовної сутності. Тільки після примінення всіх заходів християнського впливу – того хто продовжує порушення, Братство не може вважати своїм братом, сестрою. Нез'ясовне безпідставне припинення  будь-якої участі в житті Братства сприймається як небажання бути в Церкві  "Християнського Братства".

 скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
+1
-->