Воскресіння. Правдиве його розуміння,

  

 Воскресіння. Правдиве його розуміння,

В Біблії дається два різні за значенням розуміння воскресіння. Іоан.5:28-29

Перше „воскресіння” це воскресіння в життя вічне - прозріння і підняття з духовно мертвого стану для истинного, праведного життя за духовним образом і Подобою Божою, відкритою в Ісусі Христі. (Откр.20:6)

Правдиве, Біблійне розуміння життя полягає в тому, щоб людина жила згідно духовних Законів Божої Премудрості, виражених в Десяти Заповідях у всій повноті відкритих  в  Євангельській Науці Христа – таке життя в єдності з гармонією всього Божого Творіння, відповідає Божественному призначенню   його вірного сенсу.  

По Біблійному вченню людське існування, яке вступає всупереч мудрості Божих Законів Життя, є бездуховним і тому спустошливим руйнівним. Біблія називає таке суто земне, гріховно плотське, тваринне життя станом духовної смерті.

   Духовне прозріння, вихід і визволення з цього гріховного, смертельного стану є наверненням до правдивого життя – пробудженням, підняттям з мертвих, або воскресінням. «Тому то і сказано: Встань, сплячий, і воскресни з мертвих, і Христос освітить тебе!» «І нас, мертвих в переступах, оживотворив з Христом, - благодаттю ви спасенні, -і воскресив з  Ним, і посадив на небесах в  Христі Ісусі», ( Єфес.5:14; 2:5,6)  Таке перше воскресіння є правдивим Біблійним його розумінням.

  Друге „воскресіння” –  воскресіння  ОСУДУ,  гірке, сумне прозріння, коли в світлі Істини, засвідченою Словом Божим і сумлінням відкривається незворотний гріховний стан, навернення з якого вже стає неможливим. Таке воскресіння є прозрінням осуду на осоромлення і на вічне небуття – пекельне усвідомлення  втрати Життя Вічного. Це осуд на вічне небуття. „Хто цурається Мене, і Моїх слів не приймає, той має для себе суддю: те слово, що Я  говорив, воно буде останнього дня судити його!” Иоан.12:48.

 


скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
0
-->