Бог. Вірне Його розуміння

"Християнське Братство" має розуміння Бога, яке відкривається в Його імені Єгова, об'явленому в першій Його Заповіді – «Я Єгова Бог твій, Який вивів тебе з землі Єгипетської, з дому неволі. Нехай не буде в тебе інших богів перед лицем Моїм.» (Исх. 20:2-17; Втор.5:6-21) Всі Біблійні імена виражають глибоку сутність їх значення.

Значення Ім’я Єгова – Бог Самоіснуючий, Єдиний, Вічносущий, без початку і кінця. Премудра всемогутня Першопричина всіх причин всього існуючого, видимого і невидимого, пізнаванного і непізнаванного. «І промовив Бог до Мойсея: «Я той, хто є», Самоіснуючий (Самобутній)... Таке Моє Ім'я навіки, і таке найменування Моє з роду в рід.» (Исх.3:14,15).

Сутність Імені і особистості Бога відкриваються:
1. у всеосяжній Премудрості Його Задумів, Намірів, Визначень.
2. відкривається у всеблагості Його Волі.
3. відкривається у Його безмежній Творящій силі

Сутність Свого Імені Бог відкриває у всеблагості Своїх Намірів, в величності Своїх Планів, Визначеннях і Законах Життя – в Десяти Заповідях об'являє Себе Самоіснуючим. Бог Єдиносущий, Безначальний, Предвічний, Всемогутній, Всетворящий, Всюдисущий. Бог є Любов і Дух Творящої Премудрості, явлений у творінні всього існуючого, в гармонії доцільності всіх довершеностей Буття.
 
Велич сутності Імені Бога у всій повноті відкрита вченням та приклаом життя Ісуса Христа, в найдосконалішому твориві – Людині, в якій явився довершений духовний образ і подоба Бога-Творця. «Я відкрив…і відкрию Ім'я Твоє людям. (Иоан.17:6,26) Достойний Ти Господи Боже наш, прийняти славу, і честь, і силу, бо все Ти створив, і все з Твоєї волі існує і створене.» (Отк.4:11)
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
0
-->