Заповіді - відкриття Волі Бога

Бог виявив Свою особистість через Премудрість і величність Своїх творінь, всеблагість Своєї Волі і могутність творящої Сили. Як Творець і особистість у найвищому творінні – Людині, Він виразив Свою Волю в Законі Життя.
Всеблагість Його Волі виражається в приведенні Людини до повної досконалості, до Богоподібності, явленої у Христі. «Воля Божа є освячення ваше.» (ІФес.4:3 ). Бог відкрив Свою Волю в конкретному її вираженні – в Десяти Заповідях. 

ЗАПОВІДІ є ВІДКРИТТЯМ істинних відносин людини до Бога і людини до людини.
Виконання їх виявляється в любові до Бога і в любові до людини. На основі цих Заповідей стверджуються весь Закон і Пророки.( Мф.22,40.) Безпосередньо дані Самим Богом, Заповіді являються письменами Божими, основою і критерієм всякого пізнання. (Исх.32:15,16.) Божественна природа людини зорієнтована на сприйняття цих вічних Єдиних Законів Життя. «Заповідь ця не недоступна для тебе... вона в устах твоїх і в серці твоєму, щоб виконувати її.» (Втор.30:1-14). Відкрити, сприйняти і з любов'ю виконати в буквальному та духовному розумінні Заповіді Божі - це значить перебувати під їх благодаттю і мати повноту правдивого Життя.

Несприйняття і свідоме порушення Волі Божої – це противлення Святості Правдивого Життя, це беззаконня, гріх і смерть. Боже звернення до людини: «...вибери життя, щоб жити...» (Втор.ЗО:15-20.) «Ось іду виконати Волю Твою Боже Мій і Закон Твій у Мене в серці .» (Псалом 39:8,9.) Своїм явленням Христос–Первосвященик, увійшов у святе святих храму – святістю Свого життя відкрив повноту Волі Божої в виконанні Десяти Заповідей.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
0
-->