Пророчі образи книги Естер.


 


 


Розділ 6


 


«У ту ніч Господь відняв сон від царя, і він велів [слузі] принести пам'ятну книгу денних записів; і читали їх перед царем..»


«Бо ось, тьма покриє землю, і морок - народи;.» Іс.60:2 В той темний період, згідно закономірностям Божим, мир прийшов в украй тупикове полягання у всіх справах його. (Ис.19:11-14) Коли положення стало явно загрозливим, і система правління позбулася спокою – тоді виникла необхідність з'ясувати причини цього. І правляча система велить проаналізувати ті історичні шляхи і установки, які підвели мир до такого трагічного стану.


2. «.и знайдене записаним там, як сповістив Мардохей про Гавафе і Фарре, двох євнухах царських, таких, що оберігали поріг, які замишляли накласти руку на царя Артаксеркса».


І унаслідок ретельного дослідження історичних фактів встановлено, що люди дійсної Вери, ради порятунку народів від гріха і горя, у всі часи свідчили Заповіти Єдиного Бога, виражені в Його життєстверджуючих Заповідях. Освічені світлом дійсногоБоговеденія, вони завжди попереджали світові власті і керовані ними народи про трагічні наслідки їх беззаконня. Праведник не може залишатися байдужим, коли знає про вбивство людини, що замишляється, або знищення багатьох народів, коли йому відомо про смуту, що насуваються, заколоти, повстання, революції, війни, і всі жахливі пригоди і трагедії. Але світло благодіяння праведників не тільки не визнавалося властями – вся світова система правління з її земною, бездуховною мудрістю і безбожними релігіями завжди була їх жорстоким гонителем.


3. «І сказав цар: яка дана почесть і відмінність Мардохею за це? І сказали отроки пануючи, що служили при нім: нічого не зроблено йому».


Унаслідок усвідомлення світовою владою того достовірно духовного явища, якезавжди було представлено в світідійсною Верою в Єдиного Бога, в образі Мардохея, – внаслідок цього сама історія правителів поставила їх перед неминучим питанням: що зроблене тим, які несли благу звістку порятунку, несли Світло освіти язичників? «Яка дана почесть і відмінність» тим, хто пророчим словом застерігав і відвертав від лих і загибелі?


На закономірно підняте питання, нові служителі системи – «отроки пануючи» в сумній історії мироправления знайшли гнітючу відповідь: «нічого не зроблено». Власті миру не тільки ніколи не сприяли розвитку духовно освітнім явищам і процесам, але, перебуваючи в полоні різноманітних язичницьких ідеологій, в тьмі культопоклонения різних релігій, завжди жорстоко обрушувалися і пригнічували навіть найменший «лучь світла в їх темному царстві».


4. [Коли цар розпитував про благодіяння Мардохея, прийшов на двір Аман] «.и сказав цар: хто на дворі? Аман же прийшов тоді на зовнішній двір царського будинку поговорити з царем, щоб повісили Мардохея на дереві, яке він приготував для нього.»


«Аман» приготував всі зібрані його відомством наклепницькі звинувачення на «Мардохея», упевнено сподіваючись на їх зловмисних підставах отримати згоду жорстоко розправитися з тими, хто не поклоняється їх ідеологічним культам.


5. «І сказали отроки паную: ось, Аман стоїть на дворі. І сказав цар: хай увійде».


«Отроки», – ті, хто з нових переконань вникнули в дослідження історичних реалій, доповіли вищій владі про «стояння» Аману, і він дістав можливість увійти зі своїми задумами перед владою.


«І увійшов Аман. І сказав йому цар: що зробити б тій людині, яку цар хоче відрізнити почестю?»


Вища система правління, що вимушується незаперечними фактами визнати велике значення дійсної Вери в духовному становленні народу і його порятунку від гріхів беззаконня. Тепер, думаючи про тих, хто в жорстоких умовах навколишньої тьми неухильно виконували Волю Єдиного Бога, і несли народам Світло Його Істини, вона ставить питання перед структурами влади: що слід зробити тому, кого «цар», тобто вище правління знаходить важливим «відрізнити» особливими «почестями»?


«Аман подумав в серці своєму: кому іншому захоче цар надати почесть, окрім мене?»


Силове відомство, що відрізняється від інших всіма привілеями, віддано охороняє стару деградуючу систему правління, упевнено, що тільки воно заслуговує усіляких почестей.


7. «І сказав Аман паную: тій людині, яку цар хоче відрізнити почестю, 8 хай принесуть одіяння царське, в яке одягається цар, і [приведуть] коня, на якому їздить цар, покладуть царський вінець на голову його


Одержиме несамовитим, неприборканим владолюбством, наділене могутніми можливостями і засобами, силове відомство визнало себе таким, що заслужило на привласнення йому царственої необмеженої влади і слави – «хай принесуть царське одіяння».


І щоб повнота його влади дорівнювала з вищою системою правління, хай приведуть «коня, на якому їздить цар». Це означає – хай всі ідеологічні структури, які «везуть» і на яких вона «виїжджає» будуть в повному підпорядкуванні силовому відомству.


9. «.и хай подадуть одіяння і коня в руки одному з перших князів царських, - і вдягнуться ту людину, яку цар хоче відрізнити почестю, і виведуть його на коні на міську площу, і проголосять перед ним: так робиться тій людині, яку цар хоче відрізнити почестю!»


Щоб ці незвичайні почесті і виняткові привілеї були визнані всіма владними структурами і сталі відомі народу: «хай один з перших князів» - найважливіших виконавців вищої влади, «вдягнуться» «його» у всі «царські» правлячі повноваження. І «виведуть його на коні» - вознесеного на вершину, одягненого в славу і всевладдя, «виведуть» перед народом, щоб показати його велич.


 


 10. «І сказав цар Аману: негайно ж візьми одіяння і коня, як ти сказав, і зроби це Мардохею Іудеяніну, що сидить біля царських воріт; нічого не опусти зі всього, що ти говорив.


Силовій службі Аману дано категоричне веління негайно виконати все, чого заслуговує духовнагідність «Мардохея», вірного Божого свідка Істини. Саме цій службі, яка постійно жорстоко переслідувала дійсну Веру, дано царствене веління оголосити благовестие Істини серед народів великим перетворюючим духовним явищем. «Відомство Аману», що спирається на суто плотську ідеологію зі всіма її політичними і релігійно культовимирізновидами, не могло припускати такого приголомшуючого повороту історичних подій, що крушить. «.Нападет на них страх і жах; від величі м'яза Твоїй та заніміють вони, як камінь, доки проходить народ Твій, Господи, доки проходить цей народ, який Ти придбав. (Ісх.15:16)


11. «І узяв Аман одіяння і коня і вдягнувся Мардохея, і вивів його на коні на міську площу і проголосив перед ним: так робиться тій людині, яку цар хоче відрізнити почестю!»


Божії посланники своїми зверненнями до властей, проповіддю до народів і праведністю подвижницького життя завжди відкривали світовій системі правління неминучість визнання і ухвалення єдиної для всіх народів благодатної Волі Бога, вираженої в Його Заповітах. Усвідомлення цієї необхідності вся світова система влади приймає тоді, коли загроза саморуйнування стає перед нею явною.


Силові структури з їх ідеологією матеріаліста, язичницької заперечення Істини Заповідей Бога, вимушені не тільки бути усуненими від владиі поступитися духовно відроджуючим, рятівним процесам – їм дано тверде веління неухильно виконати все, що слід зробити тим, хто у всі часи гідно представляє Істину єдиного Бога, відкриту в Євангельському Ученні Христа..


12. «І повернувся Мардохей до царських комірів».


Дійсна Вера, відкрита перед народом і оголошена визнаною і наділеною духовно відроджуючою владою освічувати народи. У цьому стані повертається до «царських комірів» – це означає, в новому, відкрито визнаному владою статусі, Вера в Єдиного Бога і Його пророків, закликається до управління духовно відроджуючими процесами.


13. «Аман же поспішив в будинок свій, сумний і закривши голову». Після приголомшливого повороту історичних подій, насильницька система, що завжди жорстоко переслідувала свідків Істини, потерпіла крах своїх задумів. Всі задуми, що раптово рушилися, проти дійсної Вери ганебно закрили свій лукавий, безбожний образ образ мислення.


14. «І переказав Аман Зереши, дружині своїй, і всім друзям своїм все, що трапилося з ним. І сказали йому мудреці його і Зерешь, дружина його: якщо з племені Іудеїв Мардохей, із-за якого ти почав падати, то не пересилиш його, а напевно ляжеш перед ним».


Представлена в образі Зереши вся язичницька для матеріаліста ідеологія з її релігійно-політичними різновидами разом з її мудрецями-радниками тільки після їх явного провалу вынужденнывизнати, що все, що опирається Істині приречено на погибель. І якщо падіння насильницької системи почалося із-за «Мардохея», в образі якого вірно представлено «плем'я (справжніх) Іудеїв», тобто дійсна Вера патріархів, пророків, Христа і апостолів, – те падіння і кінець цієї системи неминучий.


15. «Вони ще розмовляли з ним, [як] прийшли євнухи пануючи і почали квапити Аману йти на бенкет, який приготувала Есфірь» (Есф.6:13,14)


В той час, коли процес болісного усвідомлення несподіваних подій ще продовжувався, служителі з новим чином мислення почали квапити систему в образі Аману йти на приготований «бенкет». Перед властями «Есфірь» засвідчить про себе і Верународу, який вона представляє, іпро ту приготовану їм трагічній долі.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Страницы: 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
+1

   Система Orphus

Комментарии 1

Добавить комментарий

Оставить комментарий

оновити, якщо не видно коду