Пророчі образи книги Естер.


 


Розділ 4


 


1. «Коли Мардохей дізнався все, що робилося, роздер одяг свої і поклав на себе вретище і попіл, і вийшов на середину міста і волав з криком великим і гірким»


Повсякчасне вороже відношення до народу дійсної Вери прийняло украй жорстокі заходи. Загроза фізичної розправи, витікаюча від державної безбожної релігії і її ідеології, стала явною. Тоді виразники дійсної Вери – її залишок в образі Мардохея, змінив свій колишній зовні спокійний стан і відношення до влади, що означає «роздер одяг». «Поклав вретище », тобто оголосив глибоку скорботу. І «вийшов на середину міста» –вийшов в оточення вороже настроєного владою народу, щоб із сумом сповіщати про велике лиходійство правлячої системи, що насувається, – сповіщати про трагічні наслідки, які випробують народи, якщо серед них не буде того нечисленного залишку, носіїв Істини, що відкривають благо Воля Єдиного Бога.


2. «І дійшов до царських воріт; оскільки не можна було входити в царські ворота у вретище.


Супроводжувані гіркотою і печаллю, виразники залишку народу дійсної Вери, ( Мардохей ) наблизилися до «царських комірів», тобто представникам влади, щоб донести їм істину пророчих передбачень про трагічні наслідки їх зловісного задуму.


не «можна входити у вретище» - це означає: Повноту пророчих одкровень про великі прийдешні зміни і перетворення світової системи влади можна свідчити тільки в послідовній духовній її освіті. «Мне.дана благодать - сповіщати язичникам неисследимое багатство Хрістово.даби нині соделалась відомою через Церкву начальствам і властям на небесах многоразличная премудрість Божія» (Еф.3:8-10)


3. «Рівно і у всякій області і місці, куди [тільки] доходило веління пануючи і указ його, було велике нарікання у Іудеїв, і пост, і плач, і крик; вретище і попіл служили ліжком для багатьох».


Це одна з тих зловісних дій правлячої системи, яка направлена на те, щоб устрашати, розділяти і володарювати. Відкритий заклик до ненависті, ворожнечі і знищенню повергнуло в глибоку скорботу.


4. «І прийшли служниці Есфірі і євнухи її і розповіли їй, і сильно стривожилася цариця. І послала одяг, щоб Мардохей надів їх і зняв з себе вретище своє. Але він не прийняв».


Есфірь, як образ виразників дійсної Вери, прийнятою правлячою системою, сильно стривожилася, дізнавшись про скорботний стан свого «вихователя». Вона ще не у всьому відкрито і не повністю представляла духовний «залишок» в образі Мардохея. Без «отця», прийнята їм як «племінниця і вихованка», його духовно наближена, раннє що «усиротіла». Есфірь, не відаючи про те, що ухвалене рішення про знищення її народу зведене в державну політику,«посилає йому одяг», тобто намагається повернути його до колишнього спокійного положення при «царських комірах». Мардохей рішуче відхилив це, «розірвавши» зв'язок з правлячою системою, що одного разу поставила його служити біля її «воріт».


5. «Тоді покликала Есфірь Гафаха, одного з євнухів пануючи, якого він приставив до неї, і послала його до Мардохею дізнатися: що це і чому це


Есфірь, як виразник Вери Мардохея, звернулася до приставленого до неї «євнуха», тобто довіреному і відданому служителеві влади, щоб з'ясувати причину тривоги і звідки вона виходить.


6. «І пішов Гафах до Мардохею на міську площу, яка перед царськими комірами. 7 І розповів йому Мардохей про все, що з ним трапилося, і про певне число срібла, яке обіцяв Аман відважити в казну царську за Іудеїв, щоб винищити їх;»


Мардохей, рухомий духом Істини, визначив, що злодіюючі процеси ведуть до жорстоких їх проявів. Знищення залишку народу дійсної Вери безбожна система зробила державною політикою. Її здійснення охоронне відомство субсидує повною мірою, спираючись на звірячі укази.


8.«і вручив йому список з указу, обнародуваного в Сузах, про винищування їх, щоб показати Есфірі і дати їй знати;»


«Список» зі всіх жорстоких «указів», направлених проти народу дійсної віри, є звинувачувальним фактом проти правлячої світової системи всіх історичних періодів.


 


«.притом карав їй, щоб вона пішла до царя і благала його про помилування і просила його за народ свій». (Есф.4:1-8)


Мардохей, виразник Істини Волі Бога, відкриває зловісні наміри влади. Це передає Есфірі, яка представляє перед правлячою системою нове духовне явище. Мардохей повеліває, щоб вона донесла власті трагічні наслідки жорстоких задумів; щоб Духом Істини, переконала ублаготворила відмінити велике лиходійство.


10. «І сказала Есфірь Гафаху і послала його [сказати] Мардохею: 11 всі службовці при царі і народи в областях царських знають, що всякому, і чоловікові і жінці, хто увійде до царя у внутрішній двір, не будучи покликаний, один суд - смерть;»


Всякі не покликані владою ідеологічні або організаційні вторгнення у внутрішні сфери правління, піддаються знищенню без жодного дослідження.


«..тільки той, до кого прострет цар свій золотий скіпетр, залишиться живий. А я не звана до царя ось вже тридцять днів


Тільки те, що визнається владою, до чого вона схильна, що відповідає її інтересам,що їй сприяє, що привертає її – те влада почтит своєю наказовою увагою.


Есфірь, визнана представницею розумного віросповідання, не закликається до участі в ідеологічних процесах «тридцять днів». Це означае той смутний період, коли життя суспільства залишається без дійсної освіти.


13. «І сказав Мардохей у відповідь Есфірі: не думай, що ти [одна] врятуєшся в будинку царському зі всіх Іудеїв.»


«Мардохей», тобто водимые духом дійсного розуміння процесов, що відбуваються, попереджають – якщосистема ухвалює жорстокі закони, то ця жорстокість спіткає і те очевидне розумне, що визнається самою системою влади. (Пілат визнав в Ісусові істинного, ні в чому не повинної Людини, проте на користь збереження своєї влади, віддав Його на розп'яття. Лк.23:4).


 


 


14. «Якщо ти промовчиш в цей час, то свобода і позбавлення прийде для Іудеїв з іншого місця..»


Якщо виразники народу дійсної Вери «промовчать», пропустять той важливий період, коли світова система в своєму язичестві дійшла до крайності, коли безумство жорстокостівиявляє себе у всіх справах миру, -те свобода, якою скористається дійсна Вера, прийде від знедолених, доведених безбожною системою до безвихідності. У відчайдушній боротьбі вони досягнуть її.


«.а ти і будинок отця твого загинете. І хто знає, чи не для такого часу ти і досягла гідності царської?»


А «мовчазна» Віра, визнана владою,, коріння і послідовники її приречені будуть на зникнення. Слід враховувати, що Вера в Єдиного Бога «досягла царственої гідності» в той історичний період, коли світова система, вичерпавши себе у всьому беззаконні, прийшла в кризове полягання у всіх справах її. «.Будут битися брат проти брата і один проти одного, місто з містом, царство з царством. І дух Єгипту знеможе в нім, і зруйную раду його, і удадуться вони до ідолів і до чародіїв, і до тих, що викликають мертвих і до тих, що ворожать. (Іс.19:2,3)


«І сказала Есфірь у відповідь Мардохею: піди, збери всіх Іудеїв, що знаходяться в Сузах, і постите ради мене, і не їжте і не пийте три дні, ні вдень, ні вночі, і я із служницями моїми також поститиму і потім піду до царя, хоча це проти закону, і якщо загинути - загину.»


У цих обставинах Есфірь пропонує об'єднати всіх послідовників Вери в Єдиного Бога, щоб вонивідмовилися від всіх мирських суєтних справ і явили благоговійне життя в лагідності і упокорюванні перед Богом і що оточують ради того, щоб таке життя стало кращим свідоцтвом для її захисту перед всякою лихою вдачею.


17. «І пішов Мардохей і зробив, як наказала йому Есфірь. (Есф.4:10-17)


Та частина народу («Залишок») в образі Мардохея, яка зберегла вірність служіння Боові у дусі Істини, поводилася із закликом до всіх віруючих в Єдиного Бога, щоб вони об'єдналися в дійсного виконання


Його Волі, відкритої в духовному Ученні Христа.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 11
+1

   Система Orphus

Комментарии 1

Добавить комментарий

Оставить комментарий

оновити, якщо не видно коду