Пророчі образи книги Естер.


 


 


Розділ 3


 


1. «Після цього звеличив цар Артаксеркс Аману, сина Амадафа, Вугеяніна, і підніс його, і поставив сідницю його вище за всіх князів, які у нього;.»


В образі Аману символічнопредставлене одне здержавних відомств, наділене і звеличене особливими, високими повноваженнями влади, безпосередньо виконуюче основні установки правлячої системи.


2. «.и всі службовці при царі, які біля царських воріт, кланялися (йому)»


Службовці і всі причетні до правлячої системи, піклуючись про свої плотські інтереси, завжди раболіпно, трепетно, преклоняються перед культами в ієрархії чиношанування.


«і падали ниць перед Аманом бо так наказав цар».


Щоб утриматися при системі, «князі», тобто чиновники з тваринним страхом, сліпо преклоняючись перед культами, втрачають свою людськуособу.


Владна система з її неоязыческойправлячою ідеологією, жорстко визначає образ мислення, вимагаючи покори і беззаперечного преклоняння вказаному культу.


«А Мардохей не кланявся і не падав ниць»Виразник Дійсного Богопочитанія, представник залишку народу дійсної Вери, слідуючи Волі Бога, відкритій в Десяти Заповідях, не преклонився ні перед якою людською величчю і його зарозумілістю. Своя особа – духовний світогляд, затверджений на дійсному Боговеденії, він відкрито, з гідністю явив перед світовою владою.


3. «І говорили службовці які біля царських воріт, Мардохею: навіщо ти переступаєш веління царське? 4 І як вони говорили йому щодня, а він не слухав їх, то вони донесли Аману, щоб подивитися, чи встоїть в слові [своєму] Мардохей, бо він повідомив їх, що він Іудеянін».


Наближені до влади, раболіпствуючи перед її вищою «ієрархією», завжди у всі часи, всіляко примушували преклонятися перед її культом тих, хто сповідав чужу ним віру. Зраджуючи їх на розправу в особливе відомство, так вони «випробовували» твердість віри непокірних.


5. «І коли побачив Аман, що Мардохей не кланяється і не падає ниць перед ним, то виконався гніву Аман».


Відомство, представлене в образі жорстокого Аману, наділене особливою владою всіма засобами охороняти постійність системи правління.


Відкрите свідоцтво непохитної Вери в Єдиного Бога і свідоцтво мудрості Його Волі викликали в нім звірину лють. «Я зроблю жорстоким серце фараона» (Ісх.14:4)Світло Істини завжди робить жорстоким тиранів.


 


 


 


6. «І здалося йому нікчемним накласти руку на одного Мардохея; але оскільки сказали йому, з якого народу Мардохей, то задумав Аман винищити всіх Іудеїв,які [були] у всьому царстві Артаксеркса, [як] народ Мардохєєв. (Есф. 3:1-6)


Дізнавшись про непохитність Вери Мардохея, яка корінним чином відрізняється від всіх правлячих ідеологій з їх різними релігійними і політичними культами, -дізнавшись який народ сповідає таку Веру, Аман побачив в цьому реальну небезпеку і загрозу існуючій системі. Коли влада всіма своїми ідеологічними діями не в змозі нейтралізувати і подолатидійсну Веру і її служителів, вонаудається до крайньої жорстокості – фізичного знищення окремих людей або цілих народів. Це пророче визначення відноситься і до сучасної світової правлячоїсистеми, з її жорстокою релігійною і політичною ідеологією язичницького характеру.


7. «.и кидали пур, тобто доля, перед лицем Аману день за днем з місяця в місяць, [і лягла доля] на дванадцятий [місяць], тобто на місяць Адар.


Марновірні деспоти всіх систем правління, що переслідуються страхом перед невідомістю, перш ніж зробити важливе в їхпонятті рішення, звертаються до тих, що «кидають долю», тобто до тих, що ворожать. Ті визначали час успішного здійснення їх кривавих задумів. Новоязичеськой, безбожній системі правління всякі «ворожать» від окультизму, футурології, і філософії передбачали повне зникнення народу, віруючий в Бога,забуття священного Писання і тріумф їхпануючої ідеології.


8. «І сказав Аман паную Артаксерксу: є один народ, розкиданий і розсіяний між народами по всіх областях царства твого; і закони їх відмінні від [законів] всіх народів, і законів пануючи вони не виконують; і цареві не слід [так] залишати їх.


Відстежуючи суспільне життя народів, «Аман», як відомство правлячої системи, виявило, чому цей окремий народ став «розкиданий і розсіяний між народами». Вони не підкоряються тим світським законам народів, які противоречат Законам Єдиного Бога. І на цю обставину слід звернути особливу увагу «пануючи», щоб схилити його дати згоду на знищення цього народу.


9. «Якщо паную благоугодно, то хай буде наказано винищити їх, і десять тисяч талантів срібла я відважу в руки приставників, щоб внести до казни царської.


Для здійснення цього кривавого задуму «відомство Аману» повною мірою, щедро субсидує витрати. Безбожна релігія, як державна ідеологія, завжди користувалася всіма привілеями і володіла всіма законами, що дозволяють їй морально і фізично розправлятися з її супротивниками.


10. «Тоді зняв цар перстень свій з руки своїй і віддав його Аману, синові Амадафа, Вугеяніну, щоб скріпляти указ проти Іудеїв».


Всі радники правлячої системи, з їх релігійним фанатизмом, суто земними, матеріалістами, плотськими інтересами, вони завжди вводили власті миру в трагічну оману. Вонипереконували власті діяти згідно тієї зловісної ідеології, яку вони представляли. «.Совет мудрих радників фараоновых став безглуздим. Як скажете ви фараонові: "я син мудреців, син царів стародавніх?"Де вони? де твої мудреці?... Збожеволіли князі Цоанськие; одурилися князі Мемфісськие, і спокусив Єгипет з шляху розділу племен його. (Іс.19:11-13)


11. «І сказав цар Аману: віддаю тобі [це] срібло і народ; хода з ним, як тобі завгодно». (Есф.3:7-11)


Для того, щоб захистити себе від впливу чужої Вери Іудєєв, яка відрізняється від традиційної безбожної релігії, визначуваної язичницьким чином мислення, правляча система повністю покладається на відомство, якому дала всі повноваження діяти проти дійсної Вери жорстоким чином.


 


 


12. «І покликані були писарі царські в перший місяць, в тринадцятий день його, і написано було, як наказав Аман, до сатрапів царським і до начальницьких над кожною областю і до князів у кожного народу, в кожну область письменами її і до кожного народу на мові його: [все] було написане від імені царя Артаксеркса і скріпляє царським перснем.


13. І послані були листи через гінців у всі області пануючи, щоб убити, погубити і винищити всіх Іудеїв, малого і старого, дітей і жінок в один день, в тринадцятий день дванадцятого місяця, тобто місяця Адара, і маєток їх розграбувати.


14. Список з указу віддати в кожну область [як] закон, що оголошується для всіх народів, щоб вони були готові до того дня.


15. Гінці відправилися швидко з царським велінням. Оголошений був указ і в Сузах, престольному місті; і цар і Аман сиділи і пили, а місто Сузи [був] в сум'ятті». (Есф.3:12-15)


Всі пануючі ідеології завжди оголошували неугодним, ворожим той народ, який відкрито, у всіх важких обставинах, сповідає віру в Єдиного Бога і неухильно виконує Його Волю. Веру цього народу оголошували єретичною і небезпечною для інших підвладних їм народам. Визначали його як народ, що підриває засади і традиції суспільства. Наказували всім іншим народам так їх сприймати і так до них відноситися. Украй вороже, жорстоко переслідувати і знищувати на всіх рівнях.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 11
+1

   Система Orphus

Комментарии 1

Добавить комментарий

Оставить комментарий

оновити, якщо не видно коду