Пророчі образи книги Естер.


 


Розділ 10


 


1. «Потім наклав цар Артаксеркс подати на землю і на острови морські. 2 Втім, всі справи сили його і могутність його і грунтовне свідчення про велич Мардохея, якою звеличив його цар, записані в книзі денних записів царів Мідійських і Персидських..»


Незалежно і всупереч политико-идеологической кон'юнктури різних часів, дійсна Віра і страждальне життя праведників «записані», – увійшли до світової історії іскладають її окремі світлі сторінки.


3. «[так само як і те], що Мардохей Іудеянін [був] другим після царя Артаксерксе і великим у Іудеїв і коханим у безлічі братів своїх, [бо] шукав добра народу своєму і говорив на благо всього племені свого». | (Есф.10:1-3)


Ця прообразна історія, пророчо відкриває настання великих духовних перетворень, коли «часи язичників», вичерпавши весь свій земний, матеріаліста досвід зі всією їх безбожною мудрістю і культурою, закінчуються; і мир у пошуках порятунку, звернеться до єдиного дійсного Бога, відкритого Христом в Євангельському Ученні. (Иоан.17:26). Мир, виснажений гріхами беззаконня звернеться до дійсної Церкви Святих Його, яких Він збирає зі всіх народів, щоб «з'явитися чудовим» в її непорочності і досконалості. (2Фес.1:10) Христу, Який з'явиться в святих Своїх буде переданавлада духовно «царювати» в народах і царству Його не буде кінця.. (Откр.5:9,10; 11:15; Дан.7:14,27)


 


 


 

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
Страницы: 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
+1

   Система Orphus

Комментарии 1

Добавить комментарий

Оставить комментарий

оновити, якщо не видно коду