Історична довідка

  Виникнення "Християнського Братства" в Україні вважаємо з 1911 року, коли з подачі Волинської Православної єпархії, Окружним судом м. Луцька за духовні християнські переконання був осуджений на вічне заслання в Сибір наш брат Стефан Якович БОХОНЮК. Після звільнення в 1917 році, він одухотворений Духом відкритої йому Істини Христового Віровчення, активно проповідував Слово Євангельської Правди на Волині.
 
Християнська громада успішно поширювалась і ставала відомою. Видання "Нова правдива дорога життя", яку з середини 20-х років видавав і редагував Бохонюк , надсилались в наукові бібліотеки Варшави та Львова. Видавець мав тісний звязок з журналом "Wolna mysl relihijna", який видавався бувшим капеланом Г.Сміловським в Кракові. Спільне взаєморозуміння було встановлено з американським журналом "Пророческий свет", з яким також обмінювався виданням. Підчас війни і після її закінчення , з приходом нової влади,"Християнська Община" зазнала жорстоких утисків і гонінь.
 
  
Сам Степан Бохонюк в 1943р. загинув мученицькою смертю від рук вбивць, які стали жалюгідним знаряддям сліпої політики того жорстокого часу насильства. Після того настав смутний і довгий період атеїстичного засилля. Матеріалістична ідеологія не могла терпимо відноситись до релігії, основою віровизнання якої є єдина Воля Божа - Десять Заповідей, Вчення Ісуса Христа і раціональна біблійна Віра в здійснення Царства Божого на землі в одухотвореній свідомості людини .
  Одним з основних завдань діяльності Общини є проповідь Єванглії, дослідження Святого Писання, повернення до першоджерел Христового Віровчення, засвідченого життям ранніх християнських общин, духовно-моральне виховання нової людини в житті сучасного світу. 
Бажаючі дізнатись більше, можуть ознайомитись з "Статутом" братства.

  . 
 
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
0
-->