Від Ісуса до Христа Месії.

Ісус Христос явив Собою істинну Людину, ставши довершеним духовним образом Божим і Його досконалою подобою.
Образ – це зразок суті і сенсу. Подоба – це здійснення і явлення, яке відповідає сутності і сенсу образу,. Слово Боже говорить, що Ісус Христос є Альфа і Омега, тобто Початок і Кінець. Початок Ісуса Христа в глибинах Премудрості Задумів і Намірів Самого Творця, – в Слові-Премудрості.. Откр.21:6 Втілення цього Слова-Задуму, Слова-Премудрості здійснювали праведники від початку (від Авеля). Вони пізнавали Премудрість Задуму Божого і стверджували його в своєму житті. 

В особі Ісуса Христа здійснилась і явилась вся повнота Премудрості Задумів і Намірів Божих. Він осягнув Дух Премудрості Божого Задуму, втілив його в своєму єстві і явив істинну і довершену подобу Божу. І таким чином став Початком і Завершенням всього, (Альфою і Омегою). Ісус Христос є Сином Божим і Сином Людським. Народжений від Духа Премудрості Божої, Він став Сином Божим. Иоан.1:34. Народжений від духовного роду праведників, Він став правдивим Сином Людським. Матф.8:20

Премудрістю і силою Божих Законів фізичного творення і духовного становлення була створена перша одухотворена Божою Мудрістю Людина – Адам земний. Друга Людина «Господь з неба» – Ісус Христос став втіленням пізнаної Премудрості. Святістю розуму, волі і творчих зусиль, даними Богом, Він здійснив в Собі всю повноту Премудрості Божих Замислів. Таким чином виповнилося величне поєднання земного і небесного, тілесного і духовного під Началом діючої в Ісусі Христі Сили Божої. Еф.1:10; Евр.5:8-10 Так в Ісусі Христі явився істинний духовний образ і подоба Самого Бога – вся повнота Божества тілесно (Кол.2:9.) Христос Собою явив всю повноту Божого Задуму. Втілив Слово-Премудрість, яке споконвіку було в глибинах Божого Єства. «Премудрість Єгова мав початком путів Своїх…» (Прит.8:23)
 
В Ісусі Христі Премудрість явилась Життям , очевидною величною дійсністю, про яку сповіщали Праведники-пророки Господні від початку. В Ньому і через Нього відкривається сутність Бога-Творця. Бо Бога ніхто не бачив ніколи, але народжений від Єдиносущої, вічної, всеосяжної глибини Премудрості Божої – Христос Собою явив всю повноту духовного образу Бога, – відкрив Істинне розуміння сутності Єдиносущого Бога-Творця.(Иоан.1:18)
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
0

   Система Orphus

Комментарии 1


Панас Лютий
Панас Лютий от 30 січня 2017 19:53
Оказавшись случайно здесь и, увидев какая тема обсуждается, не могу не сказать про ещё одну интересную книгу, в которой, как мне кажется, доказано историческое существование Иисуса - книга "Партия Иисуса" (есть на Озоне и на ЛитРес).
Добавить комментарий

Оставить комментарий

оновити, якщо не видно коду