Прихід Христа в тілі Церкви

„Прихід Христа” – це процес підпорядкування людини та суспільства духовним закономірностям Волі Божої, процес закономірного, поступового духовного відродження народів Силою Духа Істини Христової Науки.
     Вся Біблійна історія духовного становлення людини після падіння Адама ділиться на два періоди. Починаючи від Авраама, коли в його особі перша людина з язичницького світу отримала відкриття розуміння Єдиного Бога. І з часу зустрічі Авраама з Первосвящеником Мелхиседеком – для народів світу почався великий духовний процес відкриття вічних Божих Істин. З відкриттям розуміння Єдиного Бога через пророків почалося духовне відкриття Людини, як „сина” Божого. (1Петра1:3-12.) 

Вершиною цих всеісторичних духовних процесів явився прихід Ісуса Христа, який відкрив і явив в Собі всю повноту втіленої Премудрості Божої від початку. «І Слово стало плоттю» (Иоан.:14). Він явився „Первосвсщенником по чину Мелхиседековому, носієм і уособленням Повноти Божої Премудрості і Його Волі. З того часу вся мудрість світу цього, виражена у всіх її проявах – різноманітних релігіях, філософіях, ідеологіях, поступово, але невпинно меркне перед світлом Повноти Вічної Єдиної Премудрості Божої – Вічної Євангелії, відкритої в особі Сина Людського, який явив світові духовний Образ і Подобу Творця.
„Другий прихід” Ісуса Христа почався відкриттям Божих Істин апостолам, з яких починається новозавітня Церква. Вона стала тим осередком, в якому перебуває Дух Істини Божої і яке мислить живе і поклоняється Богу в Дусі Правди. 

Таке середовище людей є „тілом Христовим” – „Церквою”, яка виконує спасаючу місію серед народів і світлом Правди Божої покоряє народи для Царства Праведноті, Миру і Любові на землі.
В духовному „тілі” такої Церкви здійсниться і вже здійснюється Другий „Прихід” Ісуса Христа. «...коли Він прийде прославитись в Святих Своїх і з'явиться того дня дивним у всіх, які увірували...» (2Сол.1:10.) В духовному „тілі” Правдивого Зібрання Народу Божого, (правдивій „церкві”) Христос велично „входить” в цей світ, щоб силою Світла Божого просвітити його, перемогти і оволодіти ним для його спасіння. 

Це і є істинний Другий прихід Сина Божого і Сина Людського,
щоб утворити на Землі Царство Боже – Царство Праведності, Миру, Любові і Радості в Дусі Святому. (Рим.14:17)скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
0
-->