Суд Божий - Світло Премудрості Його Заветов

Всі явища і речі пізнаються в порівнянні і судженні про них. Все існуюче має свою доцільність і призначення. Людина є вершиною і вінцем всіх творінь Божих. Наділена здібністю мислити, порівнювати, аналізувати, робити висновки, людин має можливість створювати особистий світогляд, набувати вірне пізнання існуючого.
 Суд – це суд-ження, а судження – це порівняння речей і явищ в їх співвідношенні. Для того, щоб мати вірне розуміння існуючого, необхідно мати критерій, мірило пізнання. Таким мірилом визначення вірного СУД-ження або пізнання є єдині незмінні, абсолютні Премудрі Божі Закони Життя – Десять Заповідей. Життя і всяка діяльність людини і суспільства, які вступають всупереч Мудрості Божих Законів Життя, всупереч призначенню доцільності і сенсу життя людини, і протистоять закономірності Буття – стають явищами руйнівними і тому в світлі Премудрості Божих Законів Життя підлягають осуду. А життя і діяльність узгоджені і керовані Божими Законами, відкритими в Десяти Заповідях, відповідають повноті Істини, являють гармонію всього існуючого і в світлі Божої Премудрості осуду не підлягають. «Віруючий... на суд не приходить». (Иоан.5:24). Вся повнота Світла явилась в Ісусі Христі. І в Світлі Його Істини вся історія людства, всі діла, діяльність і життя кожної людини зокрема, „приводиться” і „предстає на суд” Господньої Правди Таким чином весь світ предстане в світлі вічних Істин Премудрості Божої таким, яким він був і є. І сказав Ісус: «На суд прийшов Я в світ цей...Нині суд світові цьому...» (Иоан.9:39; 12:31). Ті, хто відкинув Світло Премудрості Божої, не уникнуть посоромлення і осуду на віки вічні. «Суд полягає в тому, що Світло прийшло в світ…» (Иоан.3:19).

В Світлі Премудрості Божих Законів життя, висвітлюється і виявляється все беззаконне, гріховне, приховане хитре, лукаве, руйнівне і смертельне. Премудрість Волі Бога, виражена в Десяти Заповідях є благодаттю, доступною для кожної людини і всіх народів. Ісус Христос є виконавцем, втіленням і виразником Заповідей, в яких відкрита вся повнота Волі Божої. Тому Христос є Дорогою, Правдою, Життям, і Світлом Воскресіння. Світлом для світу. Таким чином відкривається Світло, яке явилось Судом Божим всьому світові, «...суд Мій справедливий, бо не шукаю Моєї волі, а волі Отця, який післав Мене.» (Иоан.5:30.)скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
+3
-->