Царство Боже - Царство Праведності .

Біблія відкриває розуміння Царства Божого в трьох його виразах, духовна суть яких одна.

 

1. Здійснення Царства Божого в особистості людини. коли людина усвідомлює благо єдиних Премудрих Божих Законів Життя і свідомо і добровільно підпорядковується всім його принципам. «Якщо хто не народиться згори, не може бачити Царства Божого» - це означає що якщо свідомість людини не обновиться духом Премудрості Божої Істини, і життя її не буде узгоджене з вищими духовними принципами, то така людина не може ні розуміти, ні відчувати величної сутності Царства Божого.)

«Бо Царство Боже в середині вас» (Іоан.3:3;Луки.17:21)

2. Царство Боже на Землі, - це коли єдина Воля Бога, виражена Ним в Десяти Заповідях і відкрита в Євангелії Ісуса Христа, буде вірно засвідчена і стане усвідомленою необхідністю для всіх народів.

Буде прийнятою тією кількістю людей, які свідченням Правди Божої створять спиятливі духовні умови впровадження і утвердження принципів Царства Божого на Землі.

«І зробив нас царями і священниками, щоб ми служили Богові, і ми будемо царювати на Землі.» (Об 'яв. 5:10)

 

3. Царство Боже в вічності – це перемога і утвердження Духа Божої Правди, Задумів Божих і Його Намірів в особистості людини, в людстві на землі, і в вічності.

Таким чином здійсниться Воля Божа виражена в Десяти Заповідях і ствердженій на них Первосвященницькій молитві: «Хай прийде ЦАРСТВО ТВОЄ і буде ВОЛЯ ТВОЯ і на Землі як на Небі...» (Мф.6:10)

Здійснилося, воплотилося Слово-Премудрість в людині, її єстві (на землі), так як було в Задумі, в Дусі Премудрості Волі Божої (на небі).

Здійсниться Воля Божа в серцях людей, на Землі, і в Вічності, коли Праведність, Мир, і Радість у Святому Дусі стануть найвищим вираженням Царства Вічного.

Бо «ЦАРСТВО БОЖЕ не їжа і не питво, а ПРАВЕДНІСТЬ, І МИР, І РАДІСТЬ У ДУСІ СВЯТІМ» (Римлян. 14:17).

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
0
-->