Життя Вічне. Правдива його сутність.

Все створене існує, і живе за двома закономірностями Буття – духовними та матеріальними. Феномен людини полягає в тому, що вона наділена Божественними данностями: розумом, волею і творчим потенціалом. 

Людині дана унікальна можливість пізнавати не тільки закони матеріального світу, а пізнати Духовні Закони життя вічного, відкриті в створеній Єдиносущим Богом, величній світобудові всього існуючого. «Ось життя вічне, щоб пізнали Тебе, Єдиного Істинного Бога, і посланого Тобою Ісуса Христа.» (Иоан.17:3) Знати Єдиного Бога – це вірно пізнати і прийняти Його, як Єдину Премудру Першопричину всього сущого, пізнати і прийняти Його Волю для блага людини, виражену в Десяти Заповідях.

Пізнати Христа – це пізнати, визнати і прийняти дух Премудрості Його Науки.
Прийняти образ Його святості для наслідування в Ньому життя Людини, духовний Образ і Подоба якої була у Початку Премудрості всіх Задумів і Намірів Бога-Творця. Пізнати Відвічну Премудрість Задумів Творця, відкриту в Ісусі Христі; пізнати, усвідомити і всім своїм єством підпорядкуватись і підкоритись Всеблагим Законам Життя – це означає „народитись” від Духа Божого, „народитись згори” для істинного життя як „Сина” Божого. 

Апостол Павло говорить: «...Бог благоволив відкрити Сина Свого в мені.» «Свідчення це полягає в тому, що Бог дав нам Життя Вічне, і це життя в Сині Його. Хто має Сина, той має життя.» (Галат.1:15-16; Иоан.5:11-12.) Хто пізнав і сприйняв Премудрість Істини Всеблагих Божих Законів Життя, втілив і живе цими вічними духовними принципами, той вже має життя вічне. Бо « народжене від тіла є тіло, а нарождене від Духа – є дух», а тіло і кров підлягає тлінню – Царства Божого, Царства Вічності не успадкує. Тільки єдиному творінню – Людині дана можливість „народитися” від Духа Слова Божого, тобто почати жити згідно Його Святої Волі і наслідувати Вічне Життя. „Я Бог Авраама, Бог Ісаака, Бог Якова,- Бог не є Бог мертвих, а живих”, „бо у Нього всі живі” (Мт.22:32; Лк.20:38)скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
0
-->