4. Керівництво "Християнського Братства"

 4.1.Керівником, Учителем і Наставником, Дороговказом і Провідником життя Общини  є Ісус Христос.  Євангельська Наука Христа і образ Його життя є основоположною керуючою Радою у всіх питаннях і сферах життя Церкви і кожного члена Християнського Братства.  Вчинок Христа у всіх  ситуаціях   – є визначальною, єдино вірною відповіддю у вирішенні  найскладніших питань нашого життя.    

  

4.2. Для вирішення духовно-моральних і організаційних питань   общини узгоджують раду і служителів общини. Рада общини складається з духовно зрілих, ініціативних християн, здібних для справи служіння Богу і людям. Рада общини вирішує всі питання духовно-практичної діяльності.

 
В Християнській Общині християни-брати мають рівні можливості і обов'язки, як і християни-сестри. З огляду на особливості жінок і чоловіків, згідно вчення Біблії, чоловіки як в сім’ї так і в Братстві виконують більш важкі і відповідальні справи. Служителі общин несуть основну відповідальність за всі сторони життя Братства. Згідно Віровченню Біблії вони максимально можливо відповідають його вимогам як до служителів Христової Церкви

 скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
0
-->