Святий Дух - Істина.

Святість в Біблійному розумінні – це відокремлення, віддалення від всього неправдивого, гріховного, беззаконного. Дух – це внутрішній зміст, сутність явища, розуміння, ідеї. Дух Святий – це Істина. (1Иоан.5:6) Істина – це Премудрість вічних Єдиних Законів Життя. Пізнана, осягнена і діюча сила Премудрості Божих Законів Життя – є Дух Святий.
«...Отець, Слово і Дух Святий, і ці троє – одно.» (1Иоан.5:7.).
Єдність полягає в тому, що: Отець – це єдина істинна духовна Першопричина Премудрості вічних Законів Життя і існування всього сущого Слово – це Премудрість Божих Задумів і Намірів, відкритих і явлених в найдосконалішому твориві ІсусІ Христі. Дух Святий – це пізнана, осягнена і діюча сила Премудрості Божої Волі, Його Задумів і намірів.  Людина, як вершина і вінець досконалого творива, є виявом сутності Творця, і тому твориво з Його Творцем являють духовну єдність цієї сутності. Бути в єдності з Духом Премудрості – Духом Святим можна тільки через пізнання, осягнення і здійснення Божої Волі в своєму єстві.(Иоан.8:32)

«...Навчайте всі народи, хрестячи в Імя Отця, і Сина, і Святого Духа» (Мф.28:19)
Хрестячи в Ім’я Отця – означає навчати народи правди про Єдиного Бога, як про Єдину Всемогутню, Всюдисущу Премудру Першопричину всього існуючого. Навчати, заглиблюючи (хрестячи) їх в Премудрість Його Волі.
Хрестячи в Ім’я Сина – це означає навчити, відкрити якою повинна бути людина, як найдосконаліше твориво Боже. Навчити, заглиблюючи (хрестячи) в розуміння того, в чому полягає істинний образ і подоба з Творцем Людини, як Сина Божого.
Хрестячи в Імя Святого Духа це пізнати, осягнути, сприйняти і проникнутись діючою перероджуючою силою Божої Премудрості. «...Народжене від Духа є дух. Хто не народиться від води і Духа не може увійти в Царство Боже. » (Иоан.3:5) Народитися від Духа - це сприйняти нову духовну сутність правдивого духовного мислення. Сприйцяти, жити, відчувати і тим самим творити нову природу свого єства, підпорядкувати її пізнаній Премудрості Волі Божої.
 
Ісус „народився” від Духа Святого – тобто духовна природа Його походить від єдиного вічного Першоджерела Премудрості Божої. Все Його єство було підпорядковане і кероване святістю Волі Божої. «...ось іду виконати волю Твою Боже і Закон Твій в Моєму серці» (Псл.40:8) (Лук.2:40; Иезек.36:24-27;37:14.) Сказавши це, Він дунув і каже їм: «Прийміть Духа Святого» (Иоана 20:22.) Це означає, що Христос передав відкриття повноти Істини, спрямовуючи дію її на серця і розум своїх учнів, і таким чином вони прийняли перетворюючу силу Духа Премудрості Божої..
«Дух Істини, Дух Утішитель наставить вас на всяку істину.» Иоан.16:ІЗ.  Иоан.14:26. Дух Утішитель – це відкрита повнота Істини Божої, яка скеровує, наставляє на всі правдиві дії у всіх життєвих відносинах, і дарує радість усвідомлення приналлежності до Премудрості і Святості Волі Божої.
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
0
-->