«Увійти в життя вічне»


«Якщо ти хочеш увійти в життя вічне, то виконай Заповіді» Мт. 19, 17

«Якщо ти хочеш ...» - Тільки вільна воля людини, його бажання є визначальним в його виборі життя, або смерті. (Втор.30: 15-19) Виконанням Заповідей Бога, людина наслідує спасіння і життя вічне.

 

  Слово Боже говорить саме про Десять Заповідей, виконанням яких людина рятується, тобто звільняється від гріха і смерті і успадковує життя вічне. Незважаючи на переконливі твердження Ісуса Христа,«Не думайте, що Я прийшов порушити Закон або Пророків: не порушити прийшов Я, але виконати. Бо по правді кажу вам: Поки перейде небо і земля, ні одна йота, або єдина риска не перейде з Закону, аж поки не збудеться все. (Матф.5: 17,18)  Серед багатьох християн на основі деяких неправильно витлумачених текстів Біблії поширена думка, що виконання Десяти Заповідей для спасіння  недостатньо.

«Увійти в життя вічне» - щоб досягти цієї мети, необхідно рух, дія, робота, які досягаються певними духовними зусиллями. «Закон і Пророки були до Івана; відтоді Царство Боже благовіститься, і кожен силою здобуває нього ». (Матф.11: 12; Лук.16: 16)


Апостол Павло говорить: «...Бог благоволив відкрити в мені Сина Свого ». «Свідчення це полягає в тому, що Бог дав нам Життя Вічне, і це життя в Сині Його. Хто має Сина, той має життя.» (Галат.1:15-16; Иоан.5:11-12.) Хто пізнав і сприйняв Премудрість Істини Всеблагих Божих Законів Життя, втілив і живе цими вічними духовними принципами, той відобразив в своєму житті праведний образ Сина Божого - той вже має життя вічне. 


«... то виконай заповіді» - Христос говорить про єдині Умови, дані Самим Богом в Десяти Його Заповідях, виконанням яких людина «входить» в нове, духовне життя, яке має продовження у вічності.

«Бо я не від Себе говорю; послав Мене Отець, Він дав Мені Заповідь, що сказати і що говорити. І Я знаю, що Заповідь Його є життя вічне. Отже, що Я говорю, говорю, як Отець Мені  заповідав ». (Іоан.12: 49,50)

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
0
-->