У чому сенс життя ?

Все без сенсу, бо всі вмирають.. А тому все, або обовязок, або необхідність, або дурість, крім одного, що залежить не від фізичних здібностей, не від соціального стану, не від віку, чи багатства, а від бажання бути вдячним за те життя, яке є, у всіх його проявах.. Бо іншого не буде.. Пізнати того, кому можна було б, і як саме - віддячити, пізнати його волю - в цьому і полягає сенс життя смертних людей. "Життя ж вічне це те, щоб пізнали Тебе, єдиного Бога правдивого, та Ісуса Христа, що послав Ти Його", чи як казав відомий, але мало знаний українець "Пізнай себе", про що й в Біблії сказано "Ви боги, але помрете як люди.." 


Життя  з усім різноманіттям флори і фауни, без існування розумної істоти, яка б могла себе ідентифікувати у просторі і часі,  і дати оцінку оточуючому середовищу не має  ніякого сенсу, оскільки і питання такого не повстало би.  Тому сенс існування усього живого у створенні і підтримуванні життя   розумної істоти – людини.


 Сенс життя окремої людини завжди  визначає сама людина, що  відображається у її цілях, мріях до яких вона прагне на даному етапі  своєї життєдіяльності, і які тісно повязані з придбанням комфортного, у будь яких відношеннях, стану для її особистого «Его». Побудувати дім, виростити дитину, насадити дерево..  При цьому як правило основні, приорітетні цілі, до яких прагне людина і які визначають сенс її буття,  мають у часі  існувати довше ніж сама людина..   

    Як і сенс існування будь якого продукту творчої діяльності завжди визначається тим, хто створював цей продукт , сенс життя людини у безкрайньому всесвіті , як істоти розумної визначається тільки її Творцем, а тому відповідь на це запитання можна і потрібно шукати лише у Слові Божому, як головній інструкції людського життя.  

Усе   живе  прагне зберегти, продовжити своє життя, тому основні цілі, свідомо чи підсвідомо,  людина визначає, чи повязує з тим, що залишиться існувати довше  ніж вона сама, тим самим як би намагаючись   привязати себе  до відомого, звичного середовища в якому протікає її життя,  залишити в ньому «свій слід.»

І саме тому, в Євангелії, Христос, як би випереджуючі людські думки і не залишаючи  вибору констатує: «ви думаєте мати життя вічне..» 

Иоан.5:39

  Хоча і мало хто з людей пригадає, щоб його думки були направленні на те, як мати, чи отримати життя вічне, про те кожен при цьому  прагне уникнути смерті..  Отже з цих слів знавця людських душ: «думаєте мати життя вічне» можна зробити висновок, що це і є загальна, хоча частіше й підсвідома головна мета, ціль кожної людини на землі. Уникнути смерті,  досягнути, отримати,   або зберегти життя вічне  у цьому і полягає головний сенс людського життя. "Життя ж вічне це те, щоб пізнали Тебе, єдиного Бога правдивого, та Ісуса Христа, що послав Ти Його" Иоан.17:3

 І блаженна, по справжньому щаслива та людинна,  яка незалежно від  освіти, віку, соціального статусу усвідомила і визначила для себе цю головну ціль і спрямовує своє життя так, щоб  відповідати основному призначенню людини, а саме осягненню Життя Вічного для себе і допомоги для отримання Життя Вічного ближньому, що  можливо лише через Пізнання Бога, Його Волі і відображенню в собі образу і подоби Ісуса Христа..

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно
+1
-->